firemni-programy.cz > outdoor > yukony

Yukony

Jízda na dvoumístných nafukovacích člunech po divoké vodě za asistence instruktora. (upřesnit) Atraktivní adrenalinový program, kdy každá posádka ovládá svou loď sama. Poznáte krásy divoké vody a zažijete dobrodružství, na která budete dlouho a rádi vzpomínat.

Vybavení

Yukony (moderní dvoumístné symetrické nafukovací čluny na divokou vodu), pádla, plovací vesty a přilby určené pro vodní sporty, neopren + neoprenové boty, vodáckou bundu. V případě lehké vody v ČR, v teplém období, neoprenové obleky po dohodě nedáváme.

Bezpečnost

Nemusíte být vodácky zkušení, stačí pouze umět plavat a to ostatní vás naučí po zaškolení naši instruktoři. Na všech vodách se budete pohybovat ve skupinkách a přítomnost instruktora po celou dobu plavby bude samozřejmostí. Každá skupina převezme na počátku plavby výzbroj a výstroj: Zkušení instruktoři Vám připraví výzbroj a výstroj, úplné začátečníky naučí základním prvkům techniky jízdy na lodi a vybaví je patřičnými znalostmi týkajícími se praktické jízdy a bezpečnosti.

Charakter z hlediska Teambuildingu

ADVENTURE, TEAM BONDING, TEAM BUILDING, EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE, FUN. Součinnost posádky (dvojice) je nezbytná. Rozdělení úloh posádky je předem dané charakterem sportu. Posádky po 2 osobách.

Doporučené speciality a modifikace

Možnost moderovaného programu se zaměřením na Team-building, Team bonding a Problem solving.

Možnost kombinovat

s jízdou na Raftech, kanoích, na kajaku, s kaňoningem a s Hydrospeedem a dalšími outdoorovými sporty a aktivitami.

Naše přednosti

Zajistíme instruktory s mezinárodní IRF licencí, zapůjčení raftu, pádel, plovacích vest, přileb, neoprenů a neoprenových bot, přepravu zavazadel z místa startu do místa cíle. K dispozici je převlékárna v místě startu a v místě cíle + ručník pro každého účastníka. Připravíme outdoor snakes nebo outdoor raut.

Doporučené lokality

Lehké řeky v Čechách do WW II: Vltava, Morava, Sázava, Labe, Orlice Náročnější terény v Čechách: Jizera, Otava, Vavřinecký potok (13. a 14. 10.) S Yukonem po Evropě: Slovensko (Belá, Váh), Rakousko (Enns, Lamer, Teichl, Salza, Saalach, Steyr, Taurach, Mur, Erlauf….) Slovinsko (Sáva), Bavorsko (Isar, Lech), Francie (Durance, Isere, Veneon, Guisane..), Chorvatsko a Bosna (Mrežnice, Una, Zrmanja…)

Oblíbené programy

Na Yukonech za Vinetouem (týdenní dovolená na řekách Chorvatska a Slovinska) Nekrásnější řeky Bavorska a Solnohradska (šestidenní vodácké putování po řekách Isar, Lech, Saalach) Velikonoční a Májová Jizera (jednodenní adrenalinová akce na divoké vodě při zvýšeném průtoku jarní vody) OFFLINE VÍKEND NA RAFTECH ALPSKÝ RAFTING + WELLNESS

Fotogalerie