firemni-programy.cz > outdoor > orienťák

Orienťák

Běh volnou přírodou mezi určenými kontrolními body podle mapy a kompasu Nemusíte zrovna běžet. Orientace v složitém terénu je zajímavá a napínavá i když jdete krokem.

Vybavení

Jediné co potřebujete jsou dobré sportovní boty. Doporučujeme také dlouhé nohavice pro pohyb v hustším lesním podrostu. Mapu a kompas dostanete na startu.

Bezpečnost

Může se stát, že se ztratíte. Ale v dnešní době mobilní komunikace už nikdo nezmizí nadobro. Přinejhorším vás dokážeme zase najít.

Charakter z hlediska Teambuildingu

ADVENTURE, FUN, v případě týmových závodů intenzívní TEAM BONDING, TEAM BUILDING, EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE, PROBLEM SOLVING.

Doporučené speciality a modifikace

Týmový orientační běh, městský orienťák, noční orienťák, orienťák na horských kolech.

Možnost kombinovat

V lesích s lanovými překážkami, ve skalním městě i s horolezectvím, slaněním, jízdou na kladce. Možno spojit i s vloženými dovednostními disciplínami.

Naše přednosti

Připravíme pro vás trať připravíme mapy a vyznačíme na nich kontrolní body. Vytyčíme kontrolní body v terénu. Po dohodě zajistíme ceny pro vítěze. Připravíme outdoor snakes nebo outdoor raut. Pokud se někdo ztratí, určitě ho zase najdeme :-)

Doporučené lokality

Členitý přírodní terén, jako např. Adršpach, mírná pahorkatina, lesy. U městského orienťáku je zapotřebí město, které nezná nikdo z účastníků.