firemni-programy.cz > outdoor > šipky

ŠIPKOVÝ SPORT - pro zábavu jako doplněk soutěží anebo přímo Darts Turnaj

Oblíbená zábava, se kterou jste se jistě už setkali. Šipky můžete zařadit jako další sport v rámci multisportovního programu. Také je možné uspořádat turnaj s elektronickým terči.

Vybavení

Vybavení pro doplnění sportovních akcí je stojan s terčem (lze umístit i outdoor a také indoor), terč na kovové šipky, na kterém je možné si zvolit: buď jednoduchý terč s okružími 1-10, anebo klasický terč pro šipky. 

Dále vás vybavíme profesionálními šipkami s kovovým hrotem, umístíme terč a vyznačíme čáru od které se hází. Naše obsluha pak zajistí zapisování výsladků.

POklud budete chtít elektronické terče - tak ty doporučujeme pro malé skupinky pouze na turnaj. Máme pro Vás mobilní stojanové šipkové automaty. 

Bezpečnost

Mírné riziko

Charakter z hlediska Teambuildingu

Jako doplňkový sport v rámci multisportovního klání jako jedna z disciplin.

U šipkového turnaje - zábava pro celý tým.

Doporučené speciality a modifikace

U větších skupin doporuzčujeme zábavnou formu šipek na jednoduchý terč. Například 5 šipak na vyzkoušení a 5 šipek na ostro, které se započítají do výsledku. Lze samozřejmě upravit podle potřeby.

U malých skupin, které si chtějí zahrát jsou nejoblíbenější hry: 301 - 1001 anebo Cricket

Možnost kombinovat

s množstvím dalších sportů: Lukostřelba, terénní lukostřelba, vzduchovky, hod na cíl létajícím talířem, kvízem, atd atd... možností je opravdu hodně. 

Naše přednosti

Profesionální vybavení, flexibilita, hledání vhodných řešení, vlastní vybavení a vlastní know how.

Doporučené lokality

kdekoliv

Fotogalerie