firemni-programy.cz > outdoor > reálné použití outdooru

Reálné použití outdooru

Outdoorové aktivity a sporty lze prakticky využít mnoha způsoby. Důležité je správně definovat cíle outdooru a také cílovou skupinu a tomu podřídit obsah a programovou strukturu.

Cíle programů je možno předem stanovit, od pracovního outdooru, teambuildingu, akce pro pobavení vašich obchodních partnerů, zabavení účastníků kongresů nebo školení. Dokážeme poskytnout účastníkům pobavení a využití času moderním, novým a netradičním způsobem. Můžete kombinovat jednotlivé aktivity. Rádi poradíme s ohledem na lokalitu a zařízení, ve kterém bude vaše akce probíhat.

Pro zaměstnance

Pro zaměstnance můžete využít jak pro zlepšení firemní kultury formou pořádání zájezdů pro zaměstnance nebo teambuildingových akcí.

Účinným nástrojem firemní incentivy je možnost odměňování zaměstnanců. Více z naší nabídky pro odměňování a motivování zaměstnanců najdete zde.

Součást školení - odlehčení náročného programu

V rámci dlouhého sezení při Vašich školeních a prezentacích máte možnost efektivně vyvětrat všechny zúčastněné, vyzkoušet něco nového a nebo se jen pobavit...
Stačí si jen vybrat, kterým sportem se chcete odreagovat.

Doplňkové programy kongresů a sympozií

Připravíme vám kompletní servis doplňkových programů. Od zajištění wellness programů, přes společné výlety (trip, famtrip) až po zajištění velmi oblíbených outdoorových sportů. Kombinací jednotlivých aktivit a sportů můžete dosáhnout snadno požadovaného cíle. Nabízíme širokou škálu možností.

Setkání zákazníků s obchodními partnery

Navrhneme vám netradiční formu setkání s partnery, zajistíme ubytování a catering, připravíme aktivity se kterými se jinak nesetkají, možnost setkání se zajímavými osobnostmi...
Velmi efektivní cesta pro upevnění neformálních obchdních vazeb.

Outdoortraining

Zpracujeme Vám program odpovídající vaším parametrům a potřebám. Programy umíme zaměřit na konkrétní řešení problémů v týmech a kolektivech, na rozvoj a podporu týmového ducha, nastartování systému týmové práce, odstranení problémů v komunikaci....

Stačí si jen zvolit cíl a k cíli přiřadit vhodnou teambuildingovou techniku.

Pořádání sportovních akcí, závodů a her jako součást rozvoje firemní kultury a zdravého životního stylu

Realizujeme různé druhy sportovních her, od sportovních turnajů (bowling, volejbal, kombinované sporty, atd...), přes různé závody (triatlon, lyžování – slalom, orienťák, atd..) až po wellnes program.

Možnost vyzkoušení netradičních sportovních disciplín

Udělejte něco výjimečného, zkuste novou aktivitu....
Stačí si jen vybrat tu nejzajímavější.