firemni-programy.cz > outdoor > kánoe - sjíždění řeky

Kanoe

Jízda na dvoumístných plastových kanoích po klidné až mírně divoké vodě do obtížnosti cca WW II za asistence instruktora. Atraktivní sportovní program, kdy jste zpravidla ve dvou a sami si řídíte loď. Poznáte krásy malebných údolí českých i zahraničních řek, a uvidíte říční údolí zcela jinak než ze břehu.

Vybavení

Dvoumístná plastová (téměř nerozbitná) kanoe, pádla a vesty. Pro těžší terény případně přilby určené pro vodní sporty. V případě chladného počasí nebo po dohodě neopren + neoprenové boty, vodáckou bundu.

Bezpečnost

Nemusíte být vodácky zkušení, stačí pouze umět plavat a to ostatní vás naučí po zaškolení naši instruktoři. Na všech vodách se budete pohybovat ve skupinkách a přítomnost instruktora po celou dobu plavby bude samozřejmostí. Zkušení instruktoři Vám připraví výzbroj a výstroj, úplné začátečníky naučí základním prvkům techniky jízdy na kanoi a vybaví je patřičnými znalostmi týkajícími se praktické jízdy a bezpečnosti.

Charakter z hlediska Teambuildingu

ADVENTURE, TEAM BONDING, TEAM BUILDING, EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE, FUN. Součinnost posádky (dvojice) bývá nezbytná. Rozdělení úloh posádky je předem dané charakterem sportu. Posádky po 2 osobách. Skupiny od 2 do 99 osob.

Doporučené speciality a modifikace

Možnost moderovaného programu se zaměřením na Team-building, Team bonding a Problem solving.

Možnost kombinovat

s jízdou na kajaku, na raftu a dalšími sporty nebo teambuildingovými aktivitami. Doporučujeme kombinovat s outdoor cateringem.

Naše přednosti

Dokonalá znalost terénu, profesionální vybavení, více jak 12 let profesionálního působění na českých řekách. Zajistíme profesionální instruktory s Českou a také mezinárodní IRF licencí – na každých započatých 20 osob 1 instruktor, po dohodě za doplatek lze počet instruktorů zvýšit, zapůjčení kanoí, pádel, po dohodě i plovacích vest, přileb, neoprenů a neoprenových bot, přepravu zavazadel z místa startu do místa cíle. K dispozici je převlékárna v místě startu a v místě cíle + ručník pro každého účastníka. Připravíme outdoor snakes nebo outdoor raut.

Doporučené lokality

Velmi lehké řeky v Čechách do WW I: Berounka, Lužnice, Morava, Vltava, Orlice, Ploučnice, Ohře, Labe, Lehké řeky v Čechách do WW II: Sázava, Úpa, Metuje, Otava Vybereme pro Vás atraktivní úseky a poskytneme poradenskou službu pro Vámi plánovanou akci. Zahraniční řeky: Slovensko (Hron, Váh, Malý Dunaj), Francie (Gard, Ardeche, Tarn…), Polsko (Augustovský kanál, Mazurská jezera, Čarná Hanča), Bavorsko (Altmühr, Isar, Loisach) Chorvatsko (Savinja, Mrežnica, Korana, Zemanka, Krka) at..

Oblíbené programy

Jedno a nebo vícedenní program na našich oblíbených řekách: Vltava, Sázava, Berounka,Lužnice, Orlice, Ploučnice, Labe, Ohře, Otava, Morava, Odřa, Hron, Dunajec, Váh, Orava, … Rakouské řeky Loisach a Isar, kombinované s horskou turistikou

Fotogalerie