firemni-programy.cz > outdoor > rafting

Rafting

Rafting je jízda na nafukovacích člunech v malé skupině cca 6 osob po divoké vodě za asistence instruktora. Atraktivní sportovní program v podobě opravdového adrenalinového sportu. Poznáte krásy divoké vody a zažijete RAFTING dobrodružství, na která budete dlouho a rádi vzpomínat.

Vybavení

Člun-raft (moderní symetrické rafty na divokou vodu, na mírnější vodu asymetrické rafty), pádla, plovací vesty a přilby určené pro vodní sporty, neopren + neoprenové boty, vodácká bunda. V případě lehkého raftingu v ČR, v teplém období, neoprenové obleky po dohodě nedáváme.

Bezpečnost

Nemusíte být vodácky zkušení, stačí pouze umět plavat a to ostatní vás naučí po zaškolení naši instruktoři. Na všech vodách se budete pohybovat ve skupinách a přítomnost instruktora po celou dobu plavby bude samozřejmostí. Každá skupina převezme na počátku plavby výzbroj a výstroj: Zkušení instruktoři Vám připraví výzbroj a výstroj, úplné začátečníky naučí základním prvkům techniky jízdy na raftu a vybaví je patřičnými znalostmi týkajícími se praktické jízdy a bezpečnosti.

Charakter z hlediska Teambuildingu

ADVENTURE, TEAM BONDING, TEAM BUILDING, EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE, FUN. Poznáte, jak nutná je součinnost celého týmu na raftu. 1 raft = skupinka 4 – 10 osob. Nejčastěji po 6 osobách na raftu.

Doporučené speciality a modifikace

Možnost moderovaného programu se zaměřením na Team-building, team-bonding a Problem solving.

Možnost kombinovat

s jízdou na Yukonech, na kanoi, s kaňoningem a s hydrospeedem, s turistikou a dalšími sporty

Naše přednosti

Zajistíme instruktory s mezinárodní IRF licencí – řidiče raftu, zapůjčení raftů, pádel, plovacích vest, přileb, neoprenů a neoprenových bot (vše před každou akcí vydezinfikováno), přepravu zavazadel z místa startu do místa cíle. K dispozici je převlékárna v místě startu a v místě cíle + ručník pro každého účastníka. Připravíme outdoor snakes nebo outdoor raut.

Doporučené lokality

Lehký rafting v Čechách do WW II: Vltava, Morava, Sázava, Labe, Orlice Rafting v Čechách do WW III: Jizera (15.4. – 1.5.), Sázava (15.3. – 1.5.), Otava (10.4. – 1.5.) Rafting po Evropě květen - říjen: Slovensko (Belá, Váh Čuňovo), Rakousko (Enns, Isel, Möll, Salza, Salzach, Steyr, Rienz, …) Slovinsko (Soča, Sáva), Itálie (Noca, Isarco, …) Francie (Durance, Isar, Veron, Ubaye, …)

Oblíbené programy

Perly alpských řek (víkendový 3 denní program v Rakousku) Rafting Camp Jizera (půldenní nebo celodenní akce v ČR – nejhezčí raftová voda u nás) Rafting na Sázavě (půldenní oblíbená akce – lehký rafting) OFFLINE VÍKEND NA RAFTECH ALPSKÝ RAFTING + WELLNESS

Fotogalerie