firemni-programy.cz > outdoor > rc rallye

RC vozy neboli racing cars jsou modely skutečných závodních aut zmenšené v poměru 1:10. Závodění s rádiově řízenými modely se těší takové popularitě, že se v tomto sportu jezdí i mezinárodní rallye a mistrovství světa. Pro takové závody se využívá klasický přírodní technicky náročný terén. Jedinečná atraktivní OUTDOOR i INDOOR zábava nabízí spoustu napětí a závodnického vzrušení.

Vybavení

Ptrofesionální RC Modely ve velikosti 1:10 určené pro venkovní použití na normálním povrchu (asfalt a beton) nebu uvnitř n interiérových površích (prkety, koberec, lino).

Modely jsou na dálkové ovládání, poháněné jsou elektromotory.

Modely maj funkční světla a je tedy možné s nimi jezdit i za nížené viditelnosti.

Naše přednosti

Uspořádáme pro vás velkou grand prix. Postavíme závodní okruh, připravíme pro vás sadu závodních vozů stejných výkonnostních parametrů s různými vlnovými délkami, aby se vysílače navzájem nerušily. Nejprve začnete malým rozježdění, abyste se s vaším vozem sžili, poté zajedeme měřený okruh. Z výsledků měřeného tréninku sestavíme závodní rozjížďky. A pak vyřazovacím způsobem až do finále.

Doporučené lokality

Téměř kdekoliv se dá najít venkovní zpevněná plocha. A pokud ne, a nebo nepřeje počasí, tak uvnitř je potřeba prostor min 5 x 9 m.