firemni-programy.cz > outdoor > horolezectví

Horolezectví

Lezení na skály s bezpečným jištěním. Vzrušující adrenalinový sport, při kterém prožijete chvíle strachu i chvíle opojení z dobytého vrcholu. Nezapomenutelné chvíle v krásné romantické přírodě.

Vybavení

Sedací úvazek, lezecké boty, přilba. Samozřejmostí je jistící lano, smyčky, karabiny, slaňovací osma. Vhodné je oblečení s dlouhými nohavicemi a rukávy, které neomezuje v pohybu.

Bezpečnost

Můžete být úplnými začátečníky. O vaši bezpečnost se postarají proškolení instuktoři UIAA. Každý lezec je zajištěn horolezeckým lanem, na kterém zůstane v případě pádu viset. Horolezecké lano udrží více než 1 tunu.

Charakter z hlediska Teambuildingu

ADVENTURE, FUN, ADRENALIN. Horolezectví je idelání příležitost poznat sám sebe, překonat strach a posunout své mety zas o nějaký kousek dál.

Možnost kombinovat

Nedílnou součástí horolezectví je i slaňování. Dále zle kombinovat s lanovými překážkami, jízdou na kladce a podle lokality i s dalšími outdoorovými aktivitami.

Naše přednosti

Zajistíme instruktory s mezinárodní UIAA licencí – zapůjčení sedacího úvazku, lezeckých bot, přilby. Instruktor se postará o vaši bezpečnost. Podle vašich schopností vybere vhodný terén, lezeckou cestu zajistí, bude vás jistit po celou dobu výstupu a poradí vám nejvhodnější techniku. Připravíme outdoor snakes nebo outdoor raut.

Doporučené lokality

V Čechách: Adršpach, Český ráj, Český kras …. všude, kde jsou skály. Chorvatsko: Paklenica

Oblíbené programy

Ádrenalinový víkend – kombinace horolezectví, slaňování, jízda na koni, lukostřelba, jízda na kánoi… Ádrenalinový týden – kombinace slaňování, horolezectví, lanových překážek, jízdy na kladce, jízdy na koních, na kánoi, horských kolech a dokonce i let letadlem.

Fotogalerie