firemni-programy.cz > outdoor > paintball

Paintball

Strategická, bojová, střelecká hra v libovolném terénu imitující opravdovou bitvu bez rizika újmy na zdraví aktérů. Střílí se želatinovými kuličkami naplněnými barvou. Atraktivní akční program. Zažijete skutečné napětí před vypuknutím bitvy i adrenalin při dobývání nebo obraně určeného území před „nepřítelem“. Největší výhodou však je, že i když prohrajete, zůstanete mezi živými.

Vybavení

moderní poloautomatické ruční zbraně, želatinové kuličky, určitý počet nábojů (kuliček naplněných barvou), kompletní ochranný oděv, ochranná maska s brýlemi z extrémně odolného plastu.

Bezpečnost

Nemusíte mít obavy, projektily jsou konstruovány tak, aby v žádném případě neohrozily zdraví účastníků. Nejcitlivější část těla – oči máte chráněny brýlemi z extrémně odolného skla a zbytek obličeje je taktéž chráněn maskou. Před ušpiněním a modřinami jste chráněni zapůjčeným odevěm.

Charakter z hlediska Teambuildingu

ADVENTURE, TEAM BONDING, TEAM BUILDING, EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE, FUN, ADRENALIN, STRATEGICKÉ HRY. Poznáte, jak důležitá je volba a stanovení strategie. Nutná je součinnost celého týmu a schopnost improvizace. Zpravidla zvítězí flexibilnější a dynamičtější tým. 2 Týmy, jejichž počet hráčů je omezen jen počtem zbraní a velikostí bojového prostoru.

Naše přednosti

Zapůjčíme paintballové pušky, obstaráme munici v podobě barvících kuliček, zapůjčíme ochranné pomůcky (ochrannou masku s brýlemi, kompletní ochranný oděv) vybereme a vytyčíme vhodné území pro bitvu, zajistíme ceny pro vítěze. Připravíme outdoor snakes nebo outdoor raut.

Doporučené lokality

Členitý přírodní terén, les, staré opuštěné stavby apod.