firemni-programy.cz > outdoor > kajak

Kajak

Jízda na plastových jednomístných kajacích na vodních terénech všech obtížností v závislosti na zkušenostech jezdce. Atraktivní sportovní program, kdy jste sami pánem nad vlastní lodí. Na kajaku zažije adrenalin každý. Jen si vybrat tu správnou vodu.

Vybavení

Plastový (téměř nerozbitný) kajak, pádlo, krycí zástěra. Pro těžší terény, pro nezletilé případně po dohodě plovací vesty a přilby určené pro vodní sporty. V případě chladného počasí nebo po dohodě neopren + neoprenové boty, vodáckou bundu.

Bezpečnost

Nemusíte být vodácky zkušení, stačí pouze umět plavat a to ostatní vás naučí po zaškolení naši instruktoři. Na všech vodách se budete pohybovat ve skupinkách a přítomnost instruktora po celou dobu plavby bude samozřejmostí. Zkušení instruktoři Vám připraví výzbroj a výstroj, úplné začátečníky naučí základním prvkům techniky jízdy na kanoi a vybaví je patřičnými znalostmi týkajícími se praktické jízdy a bezpečnosti.

Charakter z hlediska Teambuildingu

ADVENTURE, FUN. Jízda na kajaku je individuální sport. Vyjma záchrany se jezdec spoléhá na vlastní schopnosti. Kajak nastaví zrcadlo vašim vodáckým dovednostem. Malé skupiny účastníků.

Možnost kombinovat

s jízdou na Yukonech, na kanoi, na raftu.

Naše přednosti

Naši instruktoři jsou vysoce odborně zdatní. Pod vedením ing. Aleše Marka (mistra světa ve sjezdu na divoké vodě a trenér vodních sportů) jsou všichni cvičitelé vodních sportů (akreditované vzdělání MŠMT) a s mezinárodní IRF licencí. Zapůjčení moderních kajaků, pádel, špricdeky, plovací vesty, po dohodě i zapůjčení neoprenů a neoprenových bot, přepravu zavazadel z místa startu do místa cíle. K dispozici je převlékárna v místě startu a v místě cíle + ručník pro každého účastníka. Připravíme outdoor snakes nebo outdoor raut.

Doporučené lokality

Celoročně nejlepší podmínky jsou na řekách Jizera a Sázava. Kajak má jediné dvě limity: Vodní stav a obtížnost WW VI

Oblíbené programy

Kajaková škola pro začátečníky – víkendový kurz jízdy a ovládání kajaku pod vedením instruktora v malých skupinách. Program Vám připravíme na míru v lokalitě kterou doporučíme a doplníme o další požadované služby.

Fotogalerie