firemni-programy.cz > outdoor > potápění

Potápění

Potápění se pod vodu s dýchacím přístrojem do hloubky dle pokročilosti kvalifikace pod dohledem instruktora. Atraktivní pro někoho možná zdánlivě nedosažitelný sport. Opak je pravdou. Pod vedením našich instruktorů se naučíte všemu co potápěč musí znát a vědět. Po absolvování kurzu vám vystavíme potápěčský průkaz.

Vybavení

Vlastní vybavení: potápěčská maska, šnorchl, ploutve, Zapůjčíme: dýchací přístroj, potápěčský (neoprenový oblek), veškeré další potřebné vybavení..

Bezpečnost

Kurz je určen i pro úplné začátečníky, jedinou podmínkou je uplavat 150 metrů. Kurz probíhá pod vedením česky mluvícího instruktora podle směrnic Mezinárodní asociace nitroxového a technického potápění. Před absolvováním kurzu doporučujeme lékařské vyšetření ORL a interní vyšetření srdce a plic.

Charakter z hlediska Teambuildingu

ADVENTURE, FUN, rozvoj osobnosti.

Naše přednosti

Nabízíme absolvování týdenního kurzu na oficiální české potápěčské základně v Chorvatsku v krásném prostředí Národního parku Kornati (jedna ze dvou českých základen v Chorvatsku). Výuka probíhá v českém jazyce. Po úspěšném absolvování kurzu Vám bude vystaven mezinárodní potápěčský průkaz.

Doporučené lokality

Chorvatsko

Oblíbené programy

Kurz – Open Water Diver – základní týdenní kurz pro potápění v otevřené vodě do hloubky 18 metrů. Kurz – Advanced Open Water Diver – navazující týdenní kurz s rozšířením kvalifikace mj. do hloubky 30 metrů pod hladinou.